počet produktů: 0
cena: 0 CZK
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 92
týden: 190
celkem: 417377

    

produkty v akci
Ozdoba na ucho Izabelle
původní cena: 117 CZK
99 CZK
Toaletní voda Elvie - 50 ml
původní cena: 374 CZK
299 CZK
Sprchový gel s vůní pepře a kardamomu 500 ml
původní cena: 81 CZK
69 CZK
Provozovatel Eshopu www.kosmetikadodomu.cz prohlašuje, že není internetový obchod ani oficiální webová stránka společnosti AVON Cosmetics, spol. s.r.o., držitele ochranné známky Avon. Oficiální stránky Avon Cosmetics naleznete zde: www.avoncosmetics.cz Nejsme oficiální stránkou firmy LR Health & Beauty Systems, s. r. o. Oficiální stránky LR najdete zde: www.lr-czech.com

Essence - registrace u mě

   ESSENS - ALTERNATIVY SVĚTOVÝCH VŮNÍ 

   REGISTRACE ZDARMA - super výdělek

ESSENS Klub- mé registrační číslo je:  10000295
Chcete trvale nakupovat parfémy ještě levněji?


Staňte se členy ESSENS Klubu. Zde jsou možnosti, které členství nabízí:

1. Registrace zdarma a bez závazků!

2. Můžete být spotřebitelem - sami pro sebe a rodinu či známé si objednávat za nákupní ceny. K ničemu se tím nezavazujete, žádné limity pro minimální nákupy. Můžete tak ušetřit až několik tisíc korun ročně.

3. Můžete být distributorem - nakupujete parfémy za účelem dalšího prodeje. Z každého prodaného parfému budete mít okamžitý zisk a provizi ze svého obratu.

4. Můžete si tvořit vlastní síť - registrujete další zájemce a tím jim dáte možnost nakupovat se slevou. Tím si tak si vytváříte tzn. pasivní příjem = vždy, když si tito zaregistrovaní lidé objednají a Vás už k tomu nepotřebují, tak Vy dostáváte % provize z jejich nákupů a prodejů. Ty si můžete z firmy vyzvednout odečtením slevy z Vaší objednávky nebo nechat zaslat na účet.

5. Kombinace všech možností - nakupujete se slevou a zároveň vyděláváte

6. Můžete získát i další výhody - atraktivní bonusy, výhodné financování automobilu, soutěže o ceny a další.

7. Podpora z mé strany strany - poradím, pomohu při registraci nových členů, můžete mě kdykoliv kontaktovat - 24 hodin denně!!


Chci se zaregistrovat, co mám udělat?


Dle příslušnosti ČR nebo SR vyberte jeden z následujících odkazů:


Česká Republika:

https://www.essens.cz/registration.php


Vyplňte registrační formulář. Jako ID sponzora uveďte 10000295 (zkopírujte a vložte do formuláře)


Obratem obdržíte na Váš e-mail potvrzení registrace a členskou smlouvu a další postup registrace (vytištění a podepsání smlouvy (člen Klubu Essens) a zaslání poštou na adresu centrály Essens uvedenou v e-mailu).

Poté se již stáváte členy Essens Klubu a můžete využívat výhodných nákupů a dalších výhod jež členství nabízí!

...............................................................................................................................................

Zaregistrovat Vás mohu také já a to jednoduše:

Napište prosím na mou emailovou adresu kosmetikadodomu@seznam.cz  tyto  povinné údaje:

- jméno a příjmení
- adresu
- datum narození
- rodné číslo
- číslo vašeho mobilního telefonu
- Váš e-mail.

(nemusíte se bát zneužití osobních údajů, s informacemi , které se uvádí při registraci, bude nakládáno v souladu se zákony o ochraně osobních údajů)

Zaregistruji Vás co nejdříve (max. do několika hodin). Poté obdržíte na Vaši e-mailovou adresu potvrzení registrace se členskou smlouvou a údaji pro přihlášení na stránky essens.cz a postupujete dle informací v e-mailu uvedených výše.


Mezi hlavní přednosti firmy ESSENS patří to, že chce pomocí svých distributorů nabízet velmi kvalitní a atraktivní produkty za rozumné ceny.
Dále firma ESSENS nabízí opravdu zajímavé nadprůměrné odměňování, motivační soutěže a mnoho dalšího. Zatím je vše v počátcích. Buďte u toho i Vy!

Např.: v parfumeriích zaplatíte za parfémovanou vodu (16% parfémových látek) průměrně 1.500,- ,ale většinou je to i více , u nás za parfém (20%) 395,- a jako člen ESSENS Klubu ještě méně! A další sortiment se připravuje...

 

 

Registrace zde >>> 

https://www.essens.cz/registration.php

popř. dotazy kosmetikadodomu@seznam.cz

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).