počet produktů: 0
cena: 0 CZK
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 9
týden: 200
celkem: 447061

    

produkty v akci
Avon Hodinky Fionnula
původní cena: 411 CZK
349 CZK
Avon peněženka Amy černá
původní cena: 175 CZK
149 CZK
Sada šperků Stripe
původní cena: 234 CZK
199 CZK
Provozovatel Eshopu www.kosmetikadodomu.cz prohlašuje, že není internetový obchod ani oficiální webová stránka společnosti AVON Cosmetics, spol. s.r.o., držitele ochranné známky Avon. Oficiální stránky Avon Cosmetics naleznete zde: www.avoncosmetics.cz Nejsme oficiální stránkou firmy LR Health & Beauty Systems, s. r. o. Oficiální stránky LR najdete zde: www.lr-czech.com

Essence - registrace u mě

   ESSENS - ALTERNATIVY SVĚTOVÝCH VŮNÍ 

   REGISTRACE ZDARMA - super výdělek

ESSENS Klub- mé registrační číslo je:  10000295
Chcete trvale nakupovat parfémy ještě levněji?


Staňte se členy ESSENS Klubu. Zde jsou možnosti, které členství nabízí:

1. Registrace zdarma a bez závazků!

2. Můžete být spotřebitelem - sami pro sebe a rodinu či známé si objednávat za nákupní ceny. K ničemu se tím nezavazujete, žádné limity pro minimální nákupy. Můžete tak ušetřit až několik tisíc korun ročně.

3. Můžete být distributorem - nakupujete parfémy za účelem dalšího prodeje. Z každého prodaného parfému budete mít okamžitý zisk a provizi ze svého obratu.

4. Můžete si tvořit vlastní síť - registrujete další zájemce a tím jim dáte možnost nakupovat se slevou. Tím si tak si vytváříte tzn. pasivní příjem = vždy, když si tito zaregistrovaní lidé objednají a Vás už k tomu nepotřebují, tak Vy dostáváte % provize z jejich nákupů a prodejů. Ty si můžete z firmy vyzvednout odečtením slevy z Vaší objednávky nebo nechat zaslat na účet.

5. Kombinace všech možností - nakupujete se slevou a zároveň vyděláváte

6. Můžete získát i další výhody - atraktivní bonusy, výhodné financování automobilu, soutěže o ceny a další.

7. Podpora z mé strany strany - poradím, pomohu při registraci nových členů, můžete mě kdykoliv kontaktovat - 24 hodin denně!!


Chci se zaregistrovat, co mám udělat?


Dle příslušnosti ČR nebo SR vyberte jeden z následujících odkazů:


Česká Republika:

https://www.essens.cz/registration.php


Vyplňte registrační formulář. Jako ID sponzora uveďte 10000295 (zkopírujte a vložte do formuláře)


Obratem obdržíte na Váš e-mail potvrzení registrace a členskou smlouvu a další postup registrace (vytištění a podepsání smlouvy (člen Klubu Essens) a zaslání poštou na adresu centrály Essens uvedenou v e-mailu).

Poté se již stáváte členy Essens Klubu a můžete využívat výhodných nákupů a dalších výhod jež členství nabízí!

...............................................................................................................................................

Zaregistrovat Vás mohu také já a to jednoduše:

Napište prosím na mou emailovou adresu kosmetikadodomu@seznam.cz  tyto  povinné údaje:

- jméno a příjmení
- adresu
- datum narození
- rodné číslo
- číslo vašeho mobilního telefonu
- Váš e-mail.

(nemusíte se bát zneužití osobních údajů, s informacemi , které se uvádí při registraci, bude nakládáno v souladu se zákony o ochraně osobních údajů)

Zaregistruji Vás co nejdříve (max. do několika hodin). Poté obdržíte na Vaši e-mailovou adresu potvrzení registrace se členskou smlouvou a údaji pro přihlášení na stránky essens.cz a postupujete dle informací v e-mailu uvedených výše.


Mezi hlavní přednosti firmy ESSENS patří to, že chce pomocí svých distributorů nabízet velmi kvalitní a atraktivní produkty za rozumné ceny.
Dále firma ESSENS nabízí opravdu zajímavé nadprůměrné odměňování, motivační soutěže a mnoho dalšího. Zatím je vše v počátcích. Buďte u toho i Vy!

Např.: v parfumeriích zaplatíte za parfémovanou vodu (16% parfémových látek) průměrně 1.500,- ,ale většinou je to i více , u nás za parfém (20%) 395,- a jako člen ESSENS Klubu ještě méně! A další sortiment se připravuje...

 

 

Registrace zde >>> 

https://www.essens.cz/registration.php

popř. dotazy kosmetikadodomu@seznam.cz

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).